• game of thrones

  5526.
  --spoiler--

  8 x 4

  --spoiler--

  uzun uzun teori kasmaya gerek yok 8 x 4 sınıfta kaldı maalesef olmamış. 2 yıl bekliyorsun ama pembe dizi tadında 1 haftada çekilmiş bölüm seyrediyorsun.

  öncelikle savaş ejderhalarla kazanılmaz sözünü bu bölüm anlamış olduk tamam ejderhalar uçuyor püflüyor ortalığın anasını sikiyor falan ama o zıpkın mızraklardan yedi mi beli doğrultamıyor. bence dani artık o ejderi savaşa mavaşa sokmasın mk ben olsam alır bağlarım aq gözüm gibi bakarım.

  ilk ejderha öldüğünde izleyene geçirilen duygu o atmosfer inanılmazdı büyüleyiciydi ama bu bölümde ejderhanın ölmesive verilen tepki çok çok basit kaldı. 5 dk sonra ejderha çıkıp gelse kimse şaşırmazdı o duyguyu geçiremediler. o değil mürettebat ın dağılmış elinde kalmış 3-5 adam kralın şehrini basıyorsun tyrion artist artist gidip teslim ol cercei diyor görende arkada koca bir ordu var sanır 2-3 kişiyle mahalle basmaya gelmiş gibi.. arkaya da ejderi park etmiş. hayır cercei de salak o zıpkın mızrakları fişekleseniz 3-5 lekesiz kalmış oracıkta ölecek hepsi.

  dani nin bu taht hırsı yüzünden daha kaç insan canını kaybedecek be. o tihti istiyirim o tiht binim ilmili diye diye yedi jonun başını bencilliği yüzünden koca ordu telef oldu.
  ... amuniyimgardas
 • galatasaray

  19687.
  Başakşehir e talimat gelmeseydi bu kadar hırs yapmayacaktı başakşehir in 8 puan öndeyken abuk subuk takımlara puan vermesi bu ülkede birileri istediği takımı şampiyon yaptığının kanıtıdır başakşehir yıllardır yapıyor bunu hedefleri şampiyonluk değil zaten yayın geliri olmasa kulupler in geliri yok ee başakşehir i kim izler haliyle tak talimat ve başakşehir 4 haftadır mac kazanmıyor ibretlik.
  1 -1 ... amuniyimgardas
 • 5 mayıs 2019 galatasaray beşiktaş maçı

  56.
  ulan biride futbol gibi üzerinden bahis dönen haram şeye allahın adaleti şaşmaz yazmış...

  beyinler pırıl pırıl.
  2 -3 ... amuniyimgardas
 • ekrem imamoğlu

  955.
  bu adam bana çok mütevazı geliyor. egosu falan yerinde ideal. 5 yıl sonrada bu egoyu korursa cumhurbaşkanlığı adaylığında oyumu gözü kapalı veririm.. koltukta uzun süre durunca azıtıyor bizim siyasiler kendilerini god zannediyorlar.

  sokaktaki özellikle genç kesim chp li kardeşlerimiz artık ayrışmayı ötekileşmeyi bir köşeye atıp insanlara tepeden bakmayı bırakmalılar. oy atacak insanları hep bu gibi kendine chp liyim diyen ama insanlara tepeden bakan saçma insanların algısı itiyor akp ye.

  bence imamoğlu iyi partiden cumhurbaşkanlığı adaylığına girerse % 45 rahat alır.
  1 -2 ... amuniyimgardas
 • erkeklerin saçı neden dökülür

  15.
  % 90 testesteron hormonu ile alakalı. sinir stres geçim derdi falan da etkili tabi bizim gibi maddiyatı erkeğe yıkan ortadoğu ülkelerinde erkeklerin saçı daha çok dökülüyor. fiziksel güç gerektiren işlerin çoğunu erkek yapıyor zaten...

  20 yaşından sonra erkekte ekonomik bağımsızlık stresi de oluşuyor para kazanma, sosyal statü falan bizim ülkenin kadınlarının böyle bir derdi de yok üniversite falan olmazsa geçimi iyi bir erkekle evlenir kurtulur erkek kendi başına yansın...

  valla ben köseyim testesteron bizim sülalede az babam 60 a dayandı tek bir beyaz yok saçlar falan yerinde maşşallah.
  ... amuniyimgardas
 • 5 mayıs 2019 galatasaray beşiktaş maçı

  49.
  kazananın şampiyon olacağı maç.

  başakşehir denen fos kalan maçlarda da puan kaybetmeye devam edecek.

  inş beşiktaş şampiyon olur.
  13 -8 ... amuniyimgardas
 • 3 mayıs 2019 sivasspor başakşehir maçı

  12.
  Başakşehir son haftalar saçmalar şampiyonluk stresini kaldıramaz dedim dedim inanmadınız baki noldu simdi.
  ... amuniyimgardas
 • 3 mayıs 2019 sivasspor başakşehir maçı

  2.
  sivasspor un başakşehiri rahat yeneceği maç..

  hiç değilsesivas berabere kalır başakşehirin bu maçı kazanma ihtimali yok.. futbol baronları ligi iyice kızıştırıp galatasarayı şampiyon yapacak. başakşehire talimat taa 25. haftalardan geldi.

  hatta başakşehir ligi 3. bitirecek.
  -2 ... amuniyimgardas
 • 16 000 tl ye satılan cep telefonu

  5.
  telefon 16.000 lira değil 1200-1300 lira. pardon dolar.

  amerika da asgari ücret ortalama 1500-1600 dolar. yani adam 1 ay çalışarak bu telefonu alabilir. en azından kağıt üstünde alabiliyor. ama senin ülkende bu telefonu almak için 6 ay çalışman lazım. adam da sırf sen bu telefonu al diye üretmiyor.

  burada amaç 1500 liraya telefon varken 15.000 e telefon mu alınır değil.

  adam bunu üretirken pazar payının % 60 ından fazlasının az gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelere ihraçtan kazanacağını biliyor ve bizim gibi gelişmekte olan ülkeler de bir güzel ithal ediyor bu telefonları edecek tabi o da para kazanacak.

  bu telefonu aylık geliri 100.000 lira üzerinde olan birine koyar mı koymaz. aylık geliri 100.000 lira olan biri 1500 liralık telefon niye kullansın? sen 1500 lük al o da gitsin 15.000 lik alsın olay da tatlıya bağlansın.

  artık her şeyi asgari ücret üzerinden ironi yığını haline getirmenizden bıktık be kardeşim. paran yetmiyorsa almayacaksın bu kadar basit.

  gelin bu ülkede zamanında kat kat ihraç edebildiğimiz malları bugün niye ithal ediyoruz onu konuşalım... üretemediğimiz bir şey üzerinden fiyat kasmak bir şeyleri karşılaştırmak boş iş zira.
  1 -1 ... amuniyimgardas
 • 100 günahı silen dua

  8.
  ulan tam doğru yolu buldum yapmayım diyorum ama böyle din tüccarları ve dini sembolik ve sayısal değerlerle ölçüp biçen maneviyattan uzak ama çok dindarmış gibi gözüken insanları gördükçe yine içimi bir hüzün kaplıyor yine soğuyorum..

  dükkandan mal mı satıyorsun lan dangalak.
  - pardon 100 günahsilen dua için gelmiştim ama bulamıyorum.
  * beyfendi 100 günahı silen duadan maalesef elimizde kalmadı ama isterseniz 100 günahı 100 sevaba çeviren duamız var hemde bugün geldi 12 taksite kadar vadesiz ödeme imkanı da sunuyor.
  *oo o daha iyiymiş bakalım hemen

  - böyle buyrun efenim.

  allahım sen affet.
  -1 ... amuniyimgardas
 • 13 reasons why

  125.
  3. sezon çıksa da izlesek
  ... amuniyimgardas
 • game of thrones

  5455.
  SPOiLERRRRRRRRRRRRRRRRRRR

  ben büyük bir akgezen savaşı olur diye tahmin ederken bölüm sonuna kadar zombimsi yaratıkları gördük hep..

  dizinin başından beri akgezen için bu kadar tantana cümbüş koptu amk meğer hepsi 10-15 akgezen içinmiş. savaş çok kısır kaldı filler devler falan ortalığın amına koyar diye tahmin ederken 1 tane dev geldi 3-5 adam tokatlayıp geberdi.
  2 ... amuniyimgardas
 • pubg

  144.
  oyuncu kitlesinin sanırım % 90 ı veletlerden oluşuyor.

  bizim bir akrabanın çocuğu velet 14 yaşında pupg oynayabilmek için babasının gizlice kredi kartını alıp 3000 liralık telefon almış. velet öyle bir kurnaz ki kargoyu şubeden teslim almış gizli gizli telefonu kullanmaya başlamış ay sonu kredi kartının extresini bir görüyor haşırt diye girmiş 3000 lira. üzerinden 20 gün geçtiği için iade de edemiyor geçen anası kısır gününde dert yanmış kadın perişanmış beni günden çıkarın şu sıralar sıkışığız falan diye ağlıyormuş ne diyim yazık la bir taraftan komik aq. annem anlatırken gülme komasına giriyordum qeqqwewe. biz küçükken babamızın cebinden 1 lira çalmaya korkardık şimdiki bebeler fena.
  3 ... amuniyimgardas
 • galatasaray

  19639.
  yine siktiriboktan algı kasmaya çalışılıyor.. yok seni şampiyon yaptırmayacaz yok hakem hataları yav he he.

  görende galatasarayı kaç haftadır 1. sırada sanır.. bunlar şampiyon olamayınca da hakkımız yenildi falan diye ağlarlar lan olum 3. 4. sıralarda debelendiniz kaç haftadır. bugün şampiyon hayalleri kuruyorsanız başakşehirin mallığındandır. 8 puan fark vardı.

  kimsenin sizi şampiyon yaptırmama gibi bir niyeti yok asıl bunu başakşehire yapıyorlar.

  hayır başakşehir ya da beşiktaş dan biri şampiyon olsa galatasarayı yaptırmadılar olacak adı qweqwe.

  bu galatasaraylılar işini biliyor amk.
  -3 ... amuniyimgardas
 • maraz ali nin ağzında çiğnediği şey

  2.
  qeqweqweqweqweqwe.
  ... amuniyimgardas
 • çukur

  711.
  müzikleri çıkarınca 10 dakika kalan dizi.

  yemin ediyorum sırf elim boş diye alışkanlıktan izliyorum. zaman ayırıp izlenecek dizi değil la. zırt bırt müzik koymalar salak saçma koşturmalar falan en az masraf ve emekle reyting kasan başka dizi yoktur eminim. adamlar tek mekanda nasıl daha çok verim alabiliriz 2 buçuk saatlik diziyi nasıl daha az sete bölebiliriz onun peşinde nasıl olsa izleyici kitlesi var mk.. dizinin 40 dakikası net flashback zaten. 40 dakikası kahvede geçiyor. 40 dakika da müzik eşliğinde hoplayıp zıplayan elamanlarla geçiyor ee ne kalıyor geriye yarram.

  kaliteli insanların izleyeceği bir dizi kesinlikle değil...
  1 -1 ... amuniyimgardas
 • cennet mahallesi vs game of thrones

  19.
  cennet mahallesinin az farkla kazandığı versus. o flaşback ler kıvrak zeka gerektiren usta işi senaryolarla böyle dizi türkiye ye bir daha gelmez.
  2 ... amuniyimgardas
 • night king in ölmesi

  5.
  yazık oldu gece kralına bran bran diye tutturmuş manyak al sana bran mk salağa wqweweqwe. ejderle birlikte pert oldu mk.
  ... amuniyimgardas
 • nasıl koydu aykut kocaman

  88.
  nasıl koydu aykut kocaman

  hahaha seviyorum bu adamı ya. türkiyenin en iyi teknik direktörü demiyorum ama en iyilerinden bu adam... en leş kadroyla ligi 2. bitirmesini bilen adamdır. şimdiki kadro geçen seneden daha iyi ama görüyoruz takımı.

  derbikıran aykut seviliyorsuz reyiz.
  1 -1 ... amuniyimgardas
 • game of thrones

  5422.
  https://www.setfilmizle7....es-8-sezon-3-bolumx-izle/#

  alın size 4 k ultra hd molly ve netu seçeneklerinden izleyin.

  amme hizmeti.
  1 ... amuniyimgardas
 • yeni şeyler getiriyorum