• neden iyi erkeklerle tanışamıyoruz

  493.
  tanışıyorsunuz ama 2 hafta sonra sıkılıp kıçına tekmeyi basıp gönderiyorsunuz.. sonra sizi üzen, rezil eden, hakaret eden, köle i zaraya bağlayan erkeklerin peşinden it gibi koşturuyorsunuz.. sizin için biriyle çıkmak yemek yemek gibi normal olduğu için iyi erkek acaba şu an ne yapıyor aklınıza bile getirmiyorsunuz.
  7 ... amuniyimgardas
 • kadınları aşık etmek için gerekenler

  4.
  pislik olun.
  4 ... amuniyimgardas
 • 2016 yılı ramazanın ilk dayağının atılacağı il

  19.
  afyonkarahisar 1.05
  konya 1.10
  yozgat 1.15
  aksaray 1.80
  istanbul 2.20
  manisa 6.50
  muğla 8.50
  aydın 10.0
  izmir 90.75
  ... amuniyimgardas
 • kızların kendilerinden büyük erkeklere aşık olması

  32.
  doğrudur. lisede küçük göstermenin etkisi ile kızlar tarafından iplenmeyen, 15-16 yaşında 25 gibi gösteren, hayvan gibi sakallı istediği kızla çıkan popi tipleri kıskanır, kızların bu dalyanaklarda ne bulduğunu merak ederdim.. şimdi 25 yaşımdayım yakışıklı falanda değilim ama durakta, metroda liseli kızlarla acayip kesişiyorum.. lisede yaşayamadığım bastırılmış duygularımı şimdi zevkini çıkara çıkara yaşıyorum.. özellikle 16-17 yaşındaki çıtırlar daha bir çekiyor ilgimi. tomurcuk memeler falan oyş.
  1 -1 ... amuniyimgardas
 • yakışıklı erkeklere tipsiz diyen kızlar

  24.
  ünlü değildir ondan..

  valla türk kızlarında ağır bir bastırılmış arzu ve tutku mevcut, açığa çıkamamış hayaller, söylenecek sözler hepsini ego mu desek veya türk erkeği mi desek ya da muhafazakar toplum mu desek kızlar çoğu şeyi baskılıyor.. ha ama ünlü olunca nasıl olsa herkes yazıyor bir şeyler söylüyor diye rahatça yakışıklı olduğunu, dibinin düştüğünü açık açık itiraf edebiliyor. yani en teneke ünlüye bile girin bakın kız yorumcular ayy ne kadar tatlı ss.. ölüyorum sana yeaaa ss.. çok yakışıklı ya yerim bunu ss.... falan gibi yorumlar gırla gidiyor ama sen çok yakışıklı olsan bile tanışabilir miyiz desen ''yürü git be salak'' derler.. ünlü değilsin çünkü.

  kızları kesinlikle suçlamıyorum toplumun dayattığı düşünce yapısının ürünüdür bu. kızları bastırılmış yetiştirmenin ürünüdür. konu buraya nasıl geldi bilmiyorum ama yakışıklı olabilirsiniz ama sıradan bir öğrenci falansanız türk kızlarından pek bir iltifat beklemeyin.. üstüne çirkin damgası bile yiyebilirsiniz..
  ... amuniyimgardas
 • namus kızlık zarında değil kulak zarındadır

  2.
  (bkz: beyni kiraya verip başlık açmak)
  1 ... amuniyimgardas
 • savaş çıksa ülkeden ilk topuklayacaklar

  14.
  Çakma Kemalistler.
  ... amuniyimgardas
 • seri eksileyen yavşak

  9.
  yavşak değil melektir.
  1 -1 ... amuniyimgardas
 • 21 yaşında bakir erkek

  1.
  geç kalmış erkektir. milenyum bebeleri bile çoktan o işi gördü hatta 2. 3. ilişkisine gidiyor bebeler. yani kusura bakmayın da millet çatır çatır s*k*ş*yor... bırakın asosyalliği, utangaçlığı, çekingenliği, az özgüven kazanın.
  2 -10 ... amuniyimgardas
 • 13 mayıs 2016 fenerbahçe laboral kutxa maçı

  34.
  Bu tek maç mı yoksa rövanşı var mı bilmediğim maç. bilen mesaj atsın.

  edit: tek maçmış bastır fenerbahçe...
  ... amuniyimgardas
 • üniversitelilerin dolmuşta öğrenci sayılmaması

  3.
  Yaşla alakası olmayan abuk subuk giysiler giyip, cool olacam diye hayvan gibi sakal uzatıp, makyaj yaparsanız öğrenciden saymazlar tabi. öğrenci mi bu diye kıllanıyor adamlar. giyimin kuşamın yaş üzerinde etkisi olur mu demeyin kampüste 27-28 gibi gösteren veletlerin çoğu 18-19 yaşındadır.
  2 -2 ... amuniyimgardas
 • başlıkları alt alta okumak

  38901.
  Beli açılan kız.
  Zaafları olan kız.

  Ulan nereye gitsem hep karı-kız muhabbeti.
  ... amuniyimgardas
 • bu ülkede kadın olmak

  23.
  Ulan Arabistan da olsanız hayvandan da aşağı muamele görecektiniz.. Yolda şeriat polisleri var bir yerin mı gözüktü geçiriyor jop u.. Ortadogu gibi bir yerde istediğini yapabiliyorsun en azından. Zırlamayın fazla...

  Edit: Bu ülkede erkek ve kadın yasa önünde eşit mi esit.. O zaman bu işin cinsiyet ayrımcılığı olmaz kardeşim zirlayacaksak bizde erkek olarak aglayalim.. işin demokrasisi, egemenlik alanı başka özgürlüğüne darbe mi vuruldu çık hakkını çatır çatır savun.. Sürekli erkekler kötü, ülke berbat. Burda yaşanmaz gibi sözlerle bir yere varılmaz.. Bu yonetilis tarzı ile değil toplumla alakalı bir durum.. bunuda zamanla yine bizler düzeltecegiz, en demokrasi ile yönetilen ülkelerde de tecavüz, cinayet azımsanmayacak derecede fazla.. Ben de bir erkek olarak yeri geliyor insanlardan rahatsız oluyorum bazen kafalar uyuşmuyor, konuşmak yerine insanlar direk kavgayla dövüşle bir yere varmaya calisiyor. çoğu zaman bende gece giderken yolum kesildi ve dayak yedim... Var işte böyle orosbu çocukları, burda da var diğer ülkelerde de.. Ama bunu ikiedebir ideolojilere siyasiye bağlamak yersiz.... Daha da anlamak istemiyorsanız ne diyeyim....
  3 -9 ... amuniyimgardas
 • kafa izni

  264.
  Ne boka yaradığını anlamadığım hede.. Sözde izine çıktık hayla giriş yapabiliyorum. Buraya entry girmem de cabası. KPSS çalışmam lazım bak olmuyor böyle.. Hey mod burayı okuyosan bana silik at.
  1 -1 ... amuniyimgardas
 • en yobaz sehirler

  8.
  afyonkarahisar.
  3 -2 ... amuniyimgardas
 • dinde zorlama yoksa zorunlu din dersi neyin nesi

  8.
  bizde müfredat sıkıntısı var.. din kültürü dersi zorunlu da olsa ateist birinin bile görmesi gereken bir ders olabilir.. fakat sen kitabın içini islam ile doldurursan sıkıntı doğuruyor.. madem din dersi bütün dinlerden, veya dini terimlerden bahset.. veya ahlaktan bahset hatta filozofları örnek ver ama yok işte sistem bizde düzgün işlemiyor hele hocaların sözlü için dua, sure ezberletmesi kadar saçma bir şey yok.. ayrıca gayrimüslim in almama gibi bir hakkı şu an resmi olarak yok.. almak istemiyorsan hukuki yollara kadar gidiyor.
  2 -1 ... amuniyimgardas
 • at gibi kadınların eşek gibi heriflerle çıkması

  2.
  ilişkilerin sadece güzelliğe bağlı geliştiği kanısını şu ergenlerin kafasından ne zaman atacağık merak ediyorum.. 2-3 kız tersledi diye sizde her kızın öyle olduğunu sanıyorsunuz.. tipe göre muamele var yok değil.. fakat kardeşim gönül bu, bana bakmaz dediğin kız belki sende başka bir şey bulur.. kadınlar salt şekle önem vermez hisleriyle hareket ederler çoğunlukla.. o gördüğünüz çok güzel kızların hayatı şaşalı geçmiyor, o da yalnız belki, maksat doğru zamanda doğru şekilde yakınlık kurabilmek...
  3 ... amuniyimgardas
 • tipiyle sınanan yazarlar derneği

  9.
  nickime bakman yeterli.
  1 -1 ... amuniyimgardas
 • kara sevda

  182.
  Ben bu diziyi anlamıyorum AMK. iki tane başrol var heralde biri Burak özçivit diğeri kötü karakterdeki oglan hani ikide bir özcivit in bacısını yatağa atan eleman hatirlarsaniz heh işte.. Bunlar şu sarışın kızın peşinden kosturup duruyolar durmadan biri benim olacaksın diyor digeri entrikalar ceviriyor, öteki ordan engellemeye çalışıyor falan bir mücadele gırla gidiyor yahu kardeşim izlediğim kadarıyla ikinizde zengin, filinta gibi delikanlılarsiniz dışarıya ciksanız elini sallasan ellisi hesabı bir kız için bu ne lan nedir bu mücadele aşkı entrikacı sığırlar sizi Değer mi abi bir 250 gram için? Git dışarıda istediğin kadınla istediğini yasa, yıl 2016 halen mesafeler, ulasamamalar falan abes kaçıyor artık.

  Bu ülkede senarist olup sektöre yeni bir soluk katmak lazım.
  2 -4 ... amuniyimgardas
 • saçını boyatan erkek

  25.
  Var böyleleri. Çarşıda her 3 erkekten birinin saçı boyalı genelde sarı oluyor. Siyah saçın önlerine sarı boya artırmış şekil olduğunu sanıyor dümbük.. Yakışanı var yok değil ama her erkeğe gitmez.
  2 -1 ... amuniyimgardas
 • yeni şeyler getiriyorum