• 22 nisan 2019 ahmet davutoğlu açıklaması

  13.
  ^^ beka söylemi ile rakip partileri düşmanlaştırmanın, siyasi rekabeti aşan kutuplaşmaların nelere sebep olabileceğini ne yazık ki ankara’da aslında hepimizi birleştirmesi gereken bir şehit cenazesinde gerçekleşen çirkin saldırıda yaşadık. ana muhalefet liderine dönük bu saldırıyı bir kez daha kınıyor, herkesi demokratik düzen içinde hareket etmeye ve kutuplaştırıcı siyasi söylemlerden uzak durmaya davet ediyorum. ^^
  2 ... amuniyimgardas
 • game of thrones

  5329.
  bu ikidebir sipiylir yidim sipiylir yidim olaaamazzzzz diyen tipleri anlamıyorum aq. 1-2 sahne spoiler yesen ne yemesen ne. bütün bölümden spoiler yesem yine aynı heyecanla izlerim. kaçımız dizileri birazdan nolacak diye izliyor bi deyin hele. az çok neler olacağını biliyoruz zaten maksat onları görerek duygularımızı tatmin etmek.

  dizinin sonunda jonun khalleesinin öleceğini de bilsem yine aynı şevkle izlerim aq. başlatmayın spoilerinizee... çok meraklıysanız yememeye girmeyin aq internete.
  -1 ... amuniyimgardas
 • saatler sonra gelen mesaja hemen geri dönmek

  18.
  yalnızlığın kaçıncı seviyesi bu?
  2 -1 ... amuniyimgardas
 • uyku

  1462.
  ulan yıllardır çekiyorum bu derdi aq. uyuyamadığım veya uyusam da tam uyuyamadığım zamanlar kalbim çarpıyor ve bu benim canımı çok sıkıyor..
  ... amuniyimgardas
 • jaime lannıster ın ölmesi

  4.
  ölmemiş de olabilir arkadaşlar bu jaime dangalağı khaleesiden şamarı yeyince gurur yaptı jon snow bunu durdurmaya falan çalıştı konuştu gitme hepimiz hatalar yaptık ama düşmanımız ortak dedi ama dinlemedi bu gidecek yeri olmadığı için de sur a doğru yol aldı bir baktı havada ejderha kayalık bir yere saklandı o esnada ejderha ateşiyle anasını sikti ortalığın orda bitti jaime reyiz belki kurtulur.
  1 ... amuniyimgardas
 • karşim seri uzatma ver fenere gol lazım

  1.
  90 + 7 de gol atamayan fener taraftarının haykırış cümlesi.

  seri uzatma ver karşiim.
  ... amuniyimgardas
 • 21 nisan 2019 aytemiz alanyaspor fenerbahçe maçı

  14.
  düşse de kurtulsak aq. gençliğimi yedin lan fener.
  4 ... amuniyimgardas
 • polisler allah mı

  2.
  aslında burda inceden bir ironizim kokuyor.. hayır mk polisler sadece bir memur aslında.. devlet gişesindeki memurdan farkı yok.. toplumsal olarak biz bu polis algısını öyle büyütmüşüz ki bence yazar burada allah derken ironi yapmış.. tamam adam gibi durmayanın, diretenin, karısını kızını döveni ne bileyim arıza tipleri işte amına koyun dövsünler ona bir şey demem ama normal bir vatandaşın polis görünce el pençe divan olma durumunu da anlamıyorum. yeri gelince haksızlık edildiğini düşünüyorsan polisle tartışmaya da girebilirsin onu şikayet de edebilirsin. haklarını bil sen haklarını bilmezsen sırtına vuran çok olur. özellikle bu yunuslar içinde karıya kıza askıntılık eden çok nasıl olsa polisiz diye bunların götlerini fazla kaldırmayın.
  1 ... amuniyimgardas
 • medipol başakşehir

  395.
  maç fazlası Arada 11 puan fark varken dedim şampiyonluk stresini kaldıramazlar son haftalar saçmalamaya başlayacaktır diye.. an itibarı ile puan farkı 2.
  bir kere berabere kalması demek şampiyonluğu kaptırması demek artık.
  1 -1 ... amuniyimgardas
 • pornostar önerileri

  22.
  Balık etli sever kardeşlerimiz için tigerr benson.
  1 ... amuniyimgardas
 • çomara en son ne zaman antrikot yedin diye sormak

  1.
  antrikot mu o ney la gevur icadı şeyleri yimeyiz biz ekmek soğan makarna dururken ehonomi valla çok eyi reis dünya lideri.
  2 ... amuniyimgardas
 • kadınların 30 yaşından sonra çöp olması

  10.
  bakımlı ve güzel bir kadının 70 yaşına kadar her zaman gideri vardır. benim gibi mature seviyorsanız 50-55 yaş arası tam bir felakettir of of bunlardan aldığım zevki 20 li yaşlarındaki kızlardan alamıyorum.
  2 -4 ... amuniyimgardas
 • 20 nisan 2019 afyonkarahisar kar yağışı

  1.
  yok ebesinin nikahı dedirten hava olayı.

  mayısa geldik lan akdeniz turizm sezonunu açtı burda kar yağıyor. karşim bir sal da az güneşli günler görelim da.

  20 nisan 2019 afyonkarahisar kar yağışı
  ... amuniyimgardas
 • eşim belediyede memur biz ona hizmet edemeyiz ühüü

  28.
  ya sen etmezsen etme bize milletimiz yeter !!!!
  ... amuniyimgardas
 • suriyelilerin geri döneceğine inanan insan

  6.
  fenerbahçenin bu sene şampiyon olma ihtimali ile aynıdır.
  1 ... amuniyimgardas
 • 10 suriyeliden 8 inin bebek arabasıyla dolaşması

  2.
  sende de geçim derdi olmasa sende ürersin qweqwewq. adamlar suriye de kendin üret kendin tüket mentalisinde ilkel gruplar halinde yaşayıp gidiyorlardı buraya geldiler devlet zaten besliyor sabah akşam vur avradın beline.
  2 ... amuniyimgardas
 • ayak fetişizmi

  464.
  ayak fetişizmi

  35-40 yaşlarında fazla güzel olmayan teyze modundaki ablaların ayakları bana hep daha çekici gelmiştir.. ince uzun ojeli güzel kız yerine böyle hafif etli milf bir karının ayağını yalamak daha çok keyif veriyor net. gece 3 de sahilde içmeye gelen teyzeler oluyor düşürebiliyorsanız deneyin derim. herkes tatmalı bu zevki.
  3 ... amuniyimgardas
 • 2000 doğumlu olmak

  100.
  adamlar evlenip çoluk çocuğa karışıyor. geçen kuzenimin kızı evlendi 2001 doğumluydu. şu an 2 aylık hamileymiş annem kısır gününden gıybetleri toplar gelir telefonda konuşurken duydum.
  1 ... amuniyimgardas
 • düğünde hunharca oynayan kürt kızları

  8.
  mis mis ortam buram buram am kokuyor. bırakın şu şehirli bakımlı ince belli kadın güzelliği gibi sikko algıları kadın dediğin böyle doğal koca memeli götlü göbüşlü olacak. ilkellik, doğallık, tam bir libido canavarı doğurgan memeli işte atalarımızın izinden gidelim her erkeğin bilinçaltında böyle kadınlar var ama global sikko algılar bazı şeyleri içimize attırıyor.. sanki hepiniz her gün ince belli kız s*kiyorsunuz aq. yok mide bulandırırmış falan filan geçin bu ayakları.. böyle kadınları düşürebiliyorsanız bir kere yatın sonra anlayın gerçek dünyayı. sonra bana dua edin.

  tanım : her gün elini siken sikkoların ıyy mıyy diye elitlik kastığı video.
  1 -2 ... amuniyimgardas
 • kadınlarda bakılan ilk yer

  79.
  ayaklar.
  ... amuniyimgardas
 • yeni şeyler getiriyorum